Krátkodobé pôžičky vyriešia skoro každý problém

Nemáte prácu ani peniaze?Či už patríte k fanúšikom pôžičiek alebo k ľuďom, ktorí v nich hľadajú finančnú pomoc, krátkodobé pôžičky môžu byť to, čo vás zaujme. Počuli ste už niekedy o krátkodobých pôžičkách? Krátkodobé pôžičky sú pôžičky poskytované bankovými aj nebankovými spoločnosťami. Poskytujú rôzne sumy, za rôznych podmienok.

Krátkodobé pôžičky sú protipól dlhodobých pôžičiek. To znamená, že ich základným znakom je, že majú kratšiu dobu splatnosti. Podľa toho, aký druh krátkodobej pôžičky si vyberiete, môžete natrafiť aj na niekoľkodňovú splatnosť. Iné spoločnosti ponúkajú dlhšiu dobu splatnosti, ktorá môže presiahnuť niekoľko týždňov, prípadne mesiacov. Existujú však aj také krátkodobé pôžičky, ktoré sú na rozhraní s dlhodobými pôžičkami, pretože ich splatnosť presahuje niekoľko rokov.

U koho hľadať krátkodobé pôžičky?

Jednotlivých poskytovateľov krátkodobých pôžičiek si spomenieme pri konkretizácii tohto druhu pôžičiek. Môžeme sa však zmieniť o tom, že krátkodobé pôžičky od rôznych poskytovateľov môžete nájsť aj na stránke webu, ktorý pracuje s licencovanými spoločnosťami a ktorý poskytuje napríklad pôžičku, ktorá je krátkodobá a aj pre nezamestnaných, krátkodobé pôžičky bez registra, krátkodobé pôžičky bez dokladovania príjmu a mnoho iných výhodných a vyhľadávaných krátkodobých pôžičiek.

Ak sa zmieňujeme o licencovaných spoločnostiach, hovoríme hlavne o nebankových spoločnostiach, ktorým ľudia až tak nedôverujú. Ak však nebanková spoločnosť má licenciu, nemusíte sa ničoho obávať, ak sa na nich obrátite so žiadosťou o pôžičku. Ak vám naše slovo nestačí, môžete si otvoriť internetovú stránku Národnej banky Slovenska, ktorá tieto licencie udeľuje a ktorá celý zoznam licencovaných spoločností uverejnila na jej webovej stránke.

Pomôžte si pôžičkouKrátkodobá pôžička a jej druhy

Krátkodobá pôžička je všeobecný názov pre krátkodobé pôžičky ihneď a pre rýchle krátkodobé pôžičky. V čom sa tieto jednotlivé krátkodobé pôžičky odlišujú?

Krátkodobé pôžičky ihneď sú pôžičky do 500 eur. Využívané sú hlavné preto, lebo sľubujú okamžité dodanie peňazí. Pod okamžitým dodaním si môžete predstaviť 10 minút od schválenia pôžičky. Za iných okolností trvá celý proces od odoslania vašej žiadosti maximálne 24 hodín. Krátkodobé pôžičky ihneď do 500 eur vám umožní XS pôžička. Splácať ich budete 3 mesiace. Ak chcete rýchlejšie krátkodobé pôžičky ihneď, obráťte sa na nebankové spoločnosti Pôžičkomat a Ferratum, ktoré vám ponúknu do 350 eur so splatnosťou Pôžičkomat do 15 dní a Ferratum do 31 dní. Tieto nebankové spoločnosti ponúkajú veľmi výhodnú akciu pre tých, ktorí od nich žiadajú o pôžičku prvýkrát. Výhodnosť akcie spočíva v úplnom odpočítaní úroku. Je však obmedzená na sumy do 150 eur (s Ferratum) a do 80 eur (s Pôžičkomatom). Krátkodobé pôžičky ihneď sú vám dostupné, ak hľadáte krátkodobé pôžičky pre nezamestnaných, krátkodobé pôžičky bez registra, krátkodobé pôžičky bez dokladovania príjmu, či iné špeciálne typy krátkodobej pôžičky.

Rýchle krátkodobé pôžičky sú pôžičky do vyšších súm, než poskytujú krátkodobé pôžičky ihneď. Rýchle krátkodobé pôžičky majú aj dlhšiu dobu splatnosti. Požičať s nimi si môžete až do 6 000 eur s tým, že splácať ich môžete až 84 mesiacov. A práve táto pôžička je na rozhraní s dlhodobými pôžičkami, pretože jej splatnosť presahuje niekoľko rokov. Ak požiadate o tento typ krátkodobých pôžičiek, nepočítajte s tým, že vám budú doručené do 10 minút alebo do 24 hodín od odoslania žiadosti. Rýchle krátkodobé pôžičky si vyhradzujú minimálne jeden týždeň na spracovanie a posúdenie žiadosti, ale samozrejme nie je vylúčené, že by to mohlo byť aj menej, v horšom prípade viac. Ak by ste požiadali o rýchle krátkodobé pôžičky bankovú spoločnosť, je pravdepodobné, že vám budú ponúknuté nižšie sumy, než vám ponúkajú nebankové spoločnosti.

Vybavte všetko cez PCAko možno o krátkodobé pôžičky požiadať?

Na požiadanie o krátkodobé pôžičky môžete využiť viacero spôsobov. Cez mobilný telefón môžete využiť telefonickú žiadosť alebo žiadosť o krátkodobé pôžičky cez sms. Cez počítač požiadajte o krátkodobé pôžičky online alebo bankové spoločnosti môžete požiadať o krátkodobé pôžičky priamo v pobočke konkrétnej banky.

Krátkodobé pôžičky online si určite obľúbi každý žiadateľ o pôžičku. Krátkodobé pôžičky online sú totižto takým spôsobom požiadania, ktorý zachováva vašu anonymitu a ktorý je skutočne veľmi rýchly. Vďaka tomu, že o krátkodobú pôžičku môžete požiadať od hocikadiaľ a hocikedy, nikto nemusí vedieť kedy a kde o ňu žiadate. Žiadosť máte vypísanú do niekoľkých minút (max 5 min) a sprostredkovatelia sa vás snažia skontaktovať čo najskôr, aby vám nedávali plané nádeje alebo aby vám oznámili pozitívnu správu. Avšak krátkodobé pôžičky online ihneď sú pôžičky, ktoré sú schválené skoro každému žiadateľovi.

Krátkodobé pôžičky cez sms požadujú, aby ste vlastnili mobilný telefón. Patria k pomalšiemu spôsobu požiadania, pretože vypisovanie žiadosti trvá dlhšie, vzhľadom na to, že do sms správy musíte vypisovať všetky údaje po jednom a skutočne ich nie je málo. Vybavovanie sms žiadosti trvá niekoľko dní, ako aj odosielanie peňazí na účet, plus niektorí sprostredkovatelia si účtujú vyššie poplatky za sprostredkovanie sms pôžičky.

Telefonická žiadosť a osobná žiadosť v pobočke patria k rýchlejším spôsobom požiadania, pretože v oboch prípadoch ste v priamom kontakte s pracovníkmi spoločnosti, ktorých sa môžete opýtať priamo na všetko, čo vám nie je jasné, čo si žiada vysvetlenie. Z reakcie pracovníkov môžete usúdiť, či vás ťahajú za nos alebo vám odpovedajú bez okolkov na všetky vaše otázky.

S krátkodobými pôžičkami sa môžete bližšie oboznámiť aj na tejto stránke https://en.wikipedia.org/wiki/Business_loan.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *